
| Datum | 20.07.2011 |
| Vložil | Mrlinovi z Libiny |
| Titulek | pochvala |
Rádi bychom touto cestou pochválili a doporučili ubytování v nově zřízeném penzionku manželů Osičkových. Majitelé jsou velmi sympatičtí a vstřícní, ubytování velmi hezké.Majitele tímto zdravíme a všem jejich služby doporučujeme.
—————
| Datum | 27.01.2011 |
| Vložil | Aleš a Verča |
| Titulek | vše nejlepší |
Přejeme hodně štěstí a zdraví do nového roku 2011, ať se daří, pěknou úrodu a hlavně hodně dobrého vína !